“Voltam, vagyok, leszek” – II. szabadtéri evangelizáció

2015. október 17-én és 18-án két napos evangelizációra került sor a Fancsal-Hernádvécsei Evangélikus Egyházközség szervezésében Encsen.

A szombati nap szabadtéri főzéssel indult, közben Malik Péter Károly illetve Dr. Kóbor Eleonóra tartott előadást, majd a mandabokori fiatalok ma is aktuális színdarabját tekinthették meg. Ezt követően TOMPETI és Barátai szórakoztatták a kicsiket. A nap zárásaként Buday Barnabás esperes prédikációját és a hernádszentandrási fiatalok koncertjét hallgathatták a megjelentek.


Vasárnap az encsi templom felszentelésének 10. évfordulóját tartotta az egyházközség, az ünnepi alkalmon Fabiny Tamás az északi egyházkerület püspöke prédikált. Az Istentiszteleten Gerlai Pál és Domokos Tibor evangélikus lelkészek és Baksy Mária református esperes asszony szolgáltak. Az eseményen külön áldásban részesültek a helyi katasztrófavédelem és rendőrség hivatásos állományú tagjai.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.