Megújult a gyülekezeti weboldal

A gyülekezeti oldal új arculatot kapott, és működésében is jelentős változásokon esett át.

A fejlesztések célja az, hogy a különféle kommunikációs csatornákat összekapcsoljuk mint Facebook, YouTube, illetve hogy a különféle okos eszközökön is megfelelően jelenjen meg az oldal.

A weboldal működését érintő változások szintén azt a célt szolgálják, hogy a látogatók első kézből értesülhessenek az egyházközséget érintő legfrissebb hírekről, eseményekről, programokról.

A felújítás során igyekeztünk a lehető legtöbb tartalmat átvenni a korábbi változatról – itt külön köszönetet mondanánk Salák Tímeának, aki eddig karbantartotta azt, és iszonyatos mennyiségű tartalmat helyezett el azon. Nélküle az új oldal most gyakorlatilag üres lenne.