Alkalmaink

Erős vár a mi Istenünk!

Szeretettel várunk mindenkit, a rendszeres vasárnapi Istentiszteleteinken, amelyek helye és ideje:

• 7:30 – Hernádvécse, Evangélikus templom (Kossuth utca 50.)
  • 9:00Encs, Evangélikus templom (Váci Mihály út 67.)
  • 11:00 – Fancsal, Evangélikus templom (Rákóczi út 43.)

és a szórványokban is:

• 15:00- Szalaszend, Református templom (Béke utca) Minden hónap első vasárnapján, Úrvacsorás Istentiszteletet tartunk!
  • 15:00- Detek, Református templom (Kossuth utca) Minden hónap negyedik vasárnapján, Úrvacsorás Istentiszteletet tartunk!

Amennyiben személyesen nem tud részt venni Istentiszteleti alkalmunkon, akkor Facebookon élő adásban követheti az Encsi Istentiszteletet minden vasárnap 9 órától, illetve később vissza is nézheti korábbi alkalmainkat YouTube csatornánkon:

Bármilyen kérdés merülne fel, az oldalon lévő fórumon, a kommentelési lehetőségekkel, illetve privátban is elérhetőek vagyunk az evm@gmail.com levelezési címen.

“Végül pedig: erősödjetek meg az Úrban és az ő hatalmas erejében.” (Ef 6,10)